POZOR - dovolená v termínu 13.03. - 19.03.2023. V těchto dnech nebudou probíhat rozvozy a kamenná prodejna bude uzavřena !!!
Neohodnoceno

Exact Hand Feeding All Baby Birds 510 g

Universální dokrmovací směs pro mláďata papoušků.

Skladem (3 ks)
Značka: Kaytee
300 Kč
Kategorie: Drůbež / Holubi / Exoti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg

Universální dokrmovací směs pro mláďata papoušků. Tato směs je sestavena na vědeckém základě tak, aby poskytla vyváženou výživu pro mláďata a eliminuje tak náhodné pokusy k dosažení správné výživy. Není třeba podávat další vitamínové nebo minerální doplňky. Zkrmování směsí Exact Hand Feeding dodává ptáčatům všechny správné živiny potřebné k zajištění vynikajícího vývoje,jasnějšího vybarvení peří a rychlejšího odstavu.

Složení: kukuřicepšenice, kukuřičný lepekovesná krupice, pšeničné krupicesojový olej, sušená vejcesojový protein, sušené řepné řízky, sojová moučka, mleté lněné semínko, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, L-lysin, pšeničné klíčky, sušené pivovarské kvasnice, vitamín A, sůl, řasy Algae (zdroj DHA), L-Arginin, fruktooligosacharid, cholin chlorid, DL-methionin, chlorid draselný, výtažek z kvasnic, propionová kyselina (konzervační látka), vitamín E, vitamin B12riboflavinsměsi tokoferolů (konzervační látka), L-askorbyl-2-polyfosfát (zdroj vitamínu C), mangan proteinát, měď proteinátsíran železnatý, oxid zinečnatý, oxid manganatý vitamín K niacin, extrakt z rozmarýnu, kyselina citronová, Ethoxyquin (konzervační látka), pantotenan vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, cholekalciferol (zdroj vitamínu D3), kyselina listová, beta-karoten, jodičnan vápenatýbiotinkobalt uhličitan, seleničitan sodný, Bacillus subtilis, Bacillus licheniformis, Bacillus subtilis.

Exact Hand Feeding se snadno připravuje a používá, ale je zde několik důležitých požadavků, které je potřeba mít na paměti. Pokud se Exact Hand Feeding míchá s horkou vodou, vzniká kvalitní homogenní směs s nízkým obsahem bakterií.

Míchá se v poměru:

Vylíhnutá mláďata do 2 dnů stáří - 1 díl směsi, 6 dílů vody

2 - 5 dní stáří - 1 díl směsi, 3 díly vody

5 dní stáří do odstavu - 1 díl směsi, 1,5 - 2 díly vody

Míchejte Exact Hand Feeding pouze s čistou nekontaminovanou horkou vodou (cca 50 °C). Pokud si nejste jisti kvalitou vody, vždy ji nejdříve převařte po dobu minimálně 10 minut. Ve vašem vodovodním kohoutku mohou být obsaženy bakterie, takže by bylo vhodné vodu otestovat nebo použít vodu hygienicky balenou.

Použijte čistou a vydesinfikovanou nebo vyvařenou nádobu a směs smíchejte s horkou vodou (asi 50 °C), důkladně zamíchejte a nechte odstát asi 1 minutu. Před krmením ochlaďte směs na 40 °C. Ideální by bylo teplotu změřit nebo ji vyzkoušejte na hřbetu zápěstí jako při přípravě dětské stravy.

Po dosažení věku 5 dní by dokrmovací směs měla mít pudinkovou konzistenci. Před krmením dobře promíchejte.

Věnujte velkou pozornost důkladnému míchání, aby nevznikaly horké žmolky a nedošlo k případnému popálení volete.

Krmení by mělo probíhat pravidelně tak, aby se vole ptáčete mezi krmeními téměř nebo úplně vyprázdnilo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: