Neohodnoceno

Kolumbin granulát 1 kg

Doplněk vitamínů, minerálních látek a stopových prvků pro holuby ve formě granulátu.

Skladem (1 ks)
Značka: Bioveta
140 Kč
Kategorie: Drůbež / Holubi / Exoti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Složení: Calcii phosphas (fosforečnan vápenatý) - 50,0 g, Carbo activatus (aktivní uhlí) - 30,0 g, Urticae folium (kopřivový list) - 15,0 g, Medicaginis herba (vojtěška sušená) - 10,0 g, Dauci radix (mrkvový kořen) - 24,9 g, Mineralia pro pabulo (PLASTIN plv. ad us. vet.) - 100,0 g, chlorid sodný, písek říční, pivní kvasnice sušené, vanilkové aroma v prášku, spraš.

Minerální doplněk ke krmivu pro holuby obsahuje stopové prvky v anorganické formě i ve formě organické, jako Bioplexy - proteináty stopových prvků. Organické proteináty usnadňují resorpci a zvyšují využitelnost minerálií.

Minerální látky, stopové prvky a vitamíny se aktivně zúčastňují metabolismu zvířat (holubů) a v řadě biochemických pochodů jsou nepostradatelnou komponentou - např. železo a hořčík při tvorbě hemoglobinu, jod v enzymatických pochodech, vápník a fosfor při stavbě kostní tkáně apod.

Písek říční - slouží vpřípravku jako digestivum pro lepší zpracování krmiva, působí pouze v žaludku a ve střevech holubů.

Fosforečnan vápenatý - je zdrojem fosforu a vápníku, které se vstřebávají ze střev.

Chlorid sodný - slouží jako chuťová přísada a zdroj sodíku.

Aktivní uhlí - slouží jako digestivum pouze v zažívacím traktu.

Pivní kvasnice sušené - slouží jako chuťová přísada a zdroj vitamínů skupiny B, které se vstřebávají ze zažívacího traktu.

Kopřivový list - slouží jako digestivum a zdroj esenciálních přírodních látek, které se vstřebávají ze zažívacího traktu.

Vojtěška sušená - slouží jako digestivum a esenciálních přírodních látek, které se vstřebávají v zažívacím ústrojí.

Dávkování: Jako doplněk k běžnému krmivu holubů pravidelně po celý rok do čistých krmítek vždy v suchém stavu, je předkládán ad libitum po celý rok bez nebezpečí předávkování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: