Zákaznická podpora:800 181 181info@lihne.cz

Biodexin ušní lotio 100 ml

Neohodnoceno
Značka: Bioveta
235 Kč
Skladem (4 ks)

Kapky do uší pro psy s chlorhexidinem. Přípravek je určen k aplikaci do zevního zvukovodu psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otologikum - kapky do uší pro psy s chlorhexidinem

TYP PŘÍPRAVKU:Dermatologika

CÍLOVÉ DRUHY ZVÍŘAT:Pes 100 ml obsahuje: Chlorhexidin diglukonát roztok 0,5 ml, silice čajovníku australského, dexpanthenol, propylenglykol, Cremophor RH 40, fenoxyethanol, ethylhexylglycerol, alfa-tokoferol, kyselina octová 99%, octan sodný trihydrát, čištěná voda. Léková forma: Ušní roztok Cílový druh zvířat: Pes

Charakteristika přípravku: Přípravek je určen k aplikaci do zevního zvukovodu psů.

Kontraindikace: Přípravek není určen pro použití u koček.

Dávkování: Aplikujte 5–8 kapek do uší psa. Promněte zvukovod a nechte psa přípravek vytřepat. Případné zbytky přípravku a ušního mazu můžete setřít vatou. Postup můžete opakovat 2 x denně. Pokud nedojde ke zlepšení příznaků, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře.

Ochranná lhůta: Není určeno pro potravinová zvířata.

Zvláštní upozornění: Nepoužívejte přípravek v případě, že existuje možnost porušeného ušního bubínku. Přípravek se nesmí dostat do kontaktu s oční sliznicí. V případě zasažení očí důkladně vypláchněte oči proudem čisté vody a v případě, že podráždění přetrvá, vyhledejte pomoc veterinárního lékaře. Pokud se u zvířete vyvine přecitlivělost na některou ze složek přípravku, ukončete jeho používání a vyhledejte veterinárního lékaře. Zabraňte požití přípravku zvířetem.

Upozornění pro bezpečnost aplikujících osob: Osoby se známou přecitlivělostí na kteroukoliv ze složek přípravku by měly s přípravkem zacházet obezřetně. V případě náhodného zasažení očí přípravkem vypláchněte oči velkým množstvím čisté vody. Pokud podráždění přetrvá, vyhledejte pomoc lékaře. V případě náhodného požití většího množství přípravku vyhledejte lékařskou pomoc.

Uchovávání: Skladujte v originálním obalu. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Chraňte před světlem a mrazem. Uchovávat mimo dosah dětí.

Velikost balení: 100 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Psi / Kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX