Zákaznická podpora:800 181 181info@lihne.cz

Termostat Comfort TS-7000

Neohodnoceno
Značka: Lihne.cz
2 100 Kč
Skladem (>5 ks)

Digitální PID termostat Comfort TS-7000

Detailní informace

Detailní popis produktu

TS-7000 je představitel nové generace termostatů, určených pro líhně a inkubátory.

Model TS-7000 nabízí následující funkce:

1. nastavené teploty s přesností 0,1°C.

2. zobrazení teploty ve stupních Celsia nebo Fahrenheita (nepovinné).

3. Kalibrace teploty.

4. Manuální nastavení hodnot PID.

5. Funkce automatického ladění.

6. Alarm vysoké teploty.

Digitální termostaty Comfort se podstatně liší od běžných termostatů. Narozdíl od standardního termostatu, který pouze spíná a vypíná v závislosti na teplotě, termostaty Comfort počítají také např. s teplotní setrvačností topného tělesa pomocí tzv. proporcionálního řízení (PID). Tento termostat tedy např. nevypne ohřívání až při dosažení 10O% nastavené teploty, ale vypne ohřev těsně před tím a tím nedojde k přetopení líhně, jak se často stává při použití klasického termostatu. Samozřejmě, že i hodnoty podle kterých toto proporcionální řízení funguje, lze manuálně nastavit nebo využít funkce automatického ladění. Teplota v líhni tím pádem zůstává mnohem stálejší, což je pro úspěšné vylíhnutí vejce velmi důležité. Čidlo termostatu je dlouhé 150 cm, senzor z nerezové oceli zaznamenává rychle změny teploty.

Termostat má dva displeje. Jeden pro nastavenou hodnoty (SV/zelený) a jeden pro zobrazení aktuální hodnoty (PV/červený).

Rozsah teplot 0 až 50°C s přesností 0,1°C.

Tento termostat má také alarm vysoké teploty.

Topení lze připojit přímo na výstup termostatu (220 V) nebo lze využít výstup 12V na spínání SSR relé a ovládat tak topení o vysokém výkonu.

Instalační rozměry 93x46 mm.

 

POZOR - proporcionální termostaty nedoporučujeme zapojovat se žárovkami. Vzhledem k tomu, že tyto termostaty udržují teplotu častým spínáním krátkými impulsy, docházelo by k neustálému blikání a žárovky by brzy shořely !!! Při jejich spálení pak může dojít i k poškození termostatu !!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně / Odchovny / Komponenty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Nevyplňujte toto pole:
R Avatar autora Schéma zapojení 22.3.2022 09:46
Dobrý den kdysi sem u vás kupoval Termostat Comfort TS-7000 akorát sem Stratil schéma zapojení. A chtěl bych poprosil jestli byste mi zaslal email ze zapojením atd ...moc děkuji Tomeček
Odpovědět
×

Splátková kalkulačka ESSOX