Zákaznická podpora:800 181 181info@lihne.cz

Roboran DN1 - 2 kg

Neohodnoceno
Značka: Univit
140 Kč
Skladem (5 ks)

ROBORAN DN1 je vitamino-minerální přípravek do krmiva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ROBORAN DN1 je vitamino-minerální přípravek do krmiva určený nosnicím od začátku do konce snášky.

Doplňuje krmnou dávku o potřebné vitamíny, aminokyseliny methionin a lysin, makro a mikrominerální látky (Fe,Cu,Zn,Mn,J,Co,Se) v optimálních dávkách.

Vápník potřebný pro tvorbu vajec je z 60-70 % hrazen přímo z krmiva a z 30-40 % je čerpán z kostí. Fosfor je v krmivech rostlinného původu vázán v solích kyseliny fytové, z níž je drůbeží špatně využíván. Proto je do Roboranu DN1 doplněn enzym fytáza.

Použití: Podává se k doplnění krmné dávky nosnic v drobnochovech, kde se nepoužívají průmyslově vyráběné krmné směsi za účelem zlepšení tělesné kondice zvířat, snášky, kvality vajec a zlepšení konverze krmiva.

Dávkování: Do krmné směsi sestavené z obilovin - pšenice, kukuřice a bílkovinných krmiv se doplní Roboran DN1 v dávce 120 g/kg/KS pro nosnice na konci snášky. Například pšenice 52 %, kukuřice 20 %,sojový šrot 16 %, Roboran DN1 12 %.

Pokud není k dispozici sojový šrot, dávkujte: zelená píce, pšenice, Roboran DN1.

Přípravek lze dávkovat i samostatně jako doplněk v množství 23 g /ks/den.

Složení: Uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, pšeničná mouka krmná, chlorid sodný, D,L-methionin, fytáza, Vitamíny A, D, K, B2, B12, Biotin, Cholinchlorid, stopové prvky - železo, zinek, měď, mangan, kobalt, jód, selen

Doplňkové parametry

Kategorie: Drůbež / Holubi / Exoti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX