Neohodnoceno

Geloren dog žvýkací gelové tablety 90 tbl

Geloren dog je preparát s vysokým obsahem pěti aktivních látek pro podporu kloubů, šlach a vazů. Obsahuje ve vysoké koncentraci kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát, glukosamin, hydrolyzovaný kolagen a želatinu.

Skladem (3 ks)
Značka: Geloren
520 Kč
Kategorie: Psi / Kočky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Geloren dog od české značky je kloubní výživa určená pro kompletní ochranu a regeneraci kloubů. Obsahuje 5 nejúčinnějších látek v maximální koncentraci.

Geloren dog jsou želatinové žvýkací tablety s příchutí uzené šunky, což zaručuje vysokou atraktivitu pro psy, snadné dávkování a jednoduché užívání.

Na rozdíl od klasických prášků nebo tablet lze Geloren užívat i jako odměnu nebo cvičební pomůcku.

Geloren navíc neobsahuje pro psy škodlivý cukr jako jiné sirupy na klouby a lze ho užívat po neomezenou dobu.

Hlavní účinnou látkou Gelorenu dog je Nutrihyl®, speciálně upravená kyselina hyaluronová určená pro výživu kloubů z potravy. Protože Geloren obsahuje Nutrihyl® v největší koncentraci na českém trhu, nemusí obsahovat MSM. Účinky MSM jsou totiž totožné s účinky kyseliny hyaluronové, která navíc lubrikuje a promazává kloub, tlumí nárazy a zastavuje degradaci chrupavky.

Obsah účinných látek v jedné žvýkací tabletě: 31 mg kyseliny hyaluronové (Nutrihyl®) 62 mg glukosaminu 250 mg chondroitin sulfátu 350 mg hydrolyzovaného kolagenu 1 400 mg želatiny.

Balení obsahuje 90 žvýkacích kostek a vystačí na měsíční kúru pro středně velkého psa. Doporučená doba užívání jsou 2 měsíce s následnou 2 měsíční pauzou, toto užívání se opakuje 3x ročně, přípravek lze užívat celoročně.

Denní dávka Gelorenu dog: 1 ks pro mini plemena (do 10 kg) 2 ks pro malé plemena (10 - 20 kg) 3 ks pro střední plemena (20 - 30 kg) 4 ks pro velká plemena (30 - 40 kg) 5 ks pro obří plemena (nad 40 kg).

Kloubní problémy psů se často podceňují a neřeší se. Pro efektivní léčbu je potřeba, aby majitel zvíře pozoroval a v případě potíží je začal řešit včas, základní informace můžete najít v tomto videu o kloubních problémech.

Geloren je vhodný pro: psy s predispozicí ke kloubním problémům sportující, služební a nadměrně namáhané psy psy s kloubními problémy velká a rychle rostoucí plemena psy po operaci a při rekonvalescenci staré a obézní psy.

Účinnost přípravku Geloren dog byla ověřena ve dvou nezávislých studiích veterinárními lékaři. První studie probíhala na 19, druhá na 25 psech. Po 2 měsíčním užívání Gelorenu se zlepšila hybnost v první studii u 79 % psů, ve druhé studii došlo ke zlepšení u 87% psů. Ze studií dále vyplynulo, že Geloren má velmi rychlý nástup účinku - první zlepšení se projevilo již po 14 dnech užívání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: