POZOR - dovolená v termínu 13.03. - 19.03.2023. V těchto dnech nebudou probíhat rozvozy a kamenná prodejna bude uzavřena !!!
Neohodnoceno

Ivasan Farm 5 l

IVASAN Farm je nový dezinfekční vodou ředitelný přípravek určený pro dezinfekci a hygienickou sanitaci povrchů, prostor i technologických zařízení v chovech hospodářských zvířat a dezinfekci dopravních prostředků sloužících k převozu zvířat a skladišť krm

Skladem (1 ks)
Značka: Bioveta
1 790 Kč
Kategorie: Hubení škůdců a desinfekce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg

IVASAN Farm - nedráždivý dezinfekční prostředek neobsahující toxické látky.

Vysoce účinný v boji proti menším mikroorganismům (bakteriím, virům, houbám a plísním) - naprosto neškodný k vyšším formám života.

Možnost aplikacena kůži zvířat, deklarovaná kožní nedráždivost pracovních roztoků - naprosto bezpečný pro uživatele a okolní prostředí.

Velmi snadné použití, nejedovatý, nežíravý, bezbarvý a bez zápachu - může se vázat na jakémkoli povrchu se schopností impregnace pórů materiálu.

Vytvořený dezinfekční povlak neovlivňuje negativně výměnu plynů a vodní páry - neovlivňuje negativně ani chemické nebo fyzikální vlastností ošetřeného povrchu.

Dlouhodobě stabilní – nevyžaduje barevný indikátor stability - dlouhodobě (až po dobu 30 dní) omezuje růst a fixaci mikroorganismů na površích a předmětech.

Lze používat za přítomnosti zvířat.

Vybrané patogeny: E.coli, Pseudomonas aeruginosa Staphylococcus aureus včetně MRSA Staphylococcus epidermidis Salmonella typhimurium Mycobacterium tuberculosis Clostridium difficile Enterobacteria spp. Campylobacter jejuni Salmonella infantis Shigella spp. Yersinia enterocolitica, Legionella, Listeria, Haemophilus parasuis - Poliovirus, Adenovirus, HIV Virus hepatitidy Influenza A – H1N1, H5N1 Parvovirus, Lyssavirus - Aspergillus, Candida Microsporum, Trichophyton, Epidermaphyton

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: