Neohodnoceno

Ivasan Pets 1 l

Koncentrát k přípravě dezinfekčního roztoku, bez barvy a zápachu.

Skladem (3 ks)
Značka: Ivasan
505 Kč
Kategorie: Hubení škůdců a desinfekce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.08 kg

Koncentrát k přípravě dezinfekčního roztoku k mytí podlah, k omývání ploch a stěn ubikací v útulcích, záchranných stanicích, kotcích, ve voliérách, teráriích.

K dezinfekci předmětů, porodních boxů, toalet a chovatelských pomůcek (hřebeny, hračky, pelíšky, postroje, podsedlové dečky, aj.).

Nedráždivý dezinfekční prostředek neobsahující toxické látky.

Vysoce účinný v boji proti menším mikroorganismům (bakteriím, virům, houbám a plísním), Naprosto neškodný k vyšším formám života.

Možnost aplikace na kůži zvířat, deklarovaná kožní nedráždivost pracovních roztoků, naprosto bezpečný pro uživatele a okolní prostředí.

Velmi snadné použití, nejedovatý, nežíravý, bezbarvý a bez zápachu. může se vázat na jakémkoli povrchu se schopností impregnace pórů materiálu.

Vytvořený dezinfekční povlak neovlivňuje negativně výměnu plynů a vodní páry, neovlivňuje negativně ani chemické nebo fyzikální vlastností ošetřeného povrchu.

Dlouhodobě stabilní, nevyžaduje barevný indikátor stability.

Dlouhodobě (až po dobu 30 dní) omezuje růst a fixaci mikroorganismů na površích a předmětech. lze používat za přítomnosti zvířat.

Vybrané patogeny: - E.coli, Pseudomonas aeruginosa Staphylococcus aureus včetně MRSA Staphylococcus epidermidis Salmonella typhimurium Mycobacterium tuberculosis Clostridium difficile Enterobacteria spp. Campylobacter jejuni Salmonella infantis Shigella spp. Yersinia enterocolitica, Legionella, Listeria, Haemophilus parasuis - Poliovirus, Adenovirus, HIV Virus hepatitidy Influenza A – H1N1, H5N1 Parvovirus, Lyssavirus - Aspergillus, Candida Microsporum, Trichophyton, Epidermaphyton.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: