Zákaznická podpora:800 181 181info@lihne.cz

Ivasan spray 500 ml

Neohodnoceno
Značka: Bioveta
280 Kč
1 týden

Nová generace dezinfekčních přípravků z Biovety určená pro veterinární ambulance a veterinární hospitalizační zařízení, k dezinfekci chovatelských zařízení a pomůcek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek IVASAN Spray obsahující kombinaci dimethyl - amonium-chloridu a polymeru polyhexymethylenguanidinu (dále PHMG) představujÍ vysoce efektivní novou generaci účinných biocidních přípravků s virucidním, baktericidním, sporocidním i fungicidním účinkem.

IVASAN Spray jsou univerzální a vodou ředitelné dezinfekční přípravky, které po aplikaci a zaschnutí vytvoří na povrchu polymerovou vrstvu bránící opakované adhezi virů, bakterií a plísní.

Vlastnosti přípravků:

Tekuté - roztoky jsou velmi stabilní, v širokém rozmezí pH od 4-10

Bezbarvé, transparentní Bez zápachu Hodnota pH 7,5 +/- 0,5 Hustota 1,0 Dekompozice - při 250 °C

Nekorozivní, neleptají Bez obsahu chlóru, aldehydů, fenolů a jiných agresivních látek

Nedráždí kůži ani sliznice

CHARAKTERISTIKA PŘÍPRAVKu IVASAN Spray Univerzální – přípravek lze aplikovat na veškeré materiály, nemění jejich vlastnosti, složení ani barvu. Povrchy lze ošetřit mytím, postřikem pomocí spreje nebo systémem WAP nebo fogováním. Nepůsobí korozivně, může zůstat na povrchu, přípravek není třeba oplachovat Účinné – mají vysokou virucidní, baktericidní, sporocidní a fungicidní aktivitu, včetně viru ptačí chřipky, bakterií tuberkulózy a spor Šetrné k životnímu prostředí – neobsahují toxické komponenty, těžké kovy, fenoly, aldehydy, estery, těkavé ani leptavé látky Dostupné – jejich způsob skladování, přípravy a možnost aplikace za přítomnosti lidí i zvířat dovoluje nejen jeho efektivní profesionální použití ve veterinární medicíně, ale také laickou dezinfekci v domácnostech a dezinfekci chovatelských zařízení a pomůcek Dlouhotrvající, reziduální efekt - přípravky tvoří na povrchu polymerovou vrstvu, která snižuje možnost fixace patogenů na povrch a tím i zátěž prostředí Stabilní - při působení ultrafialového záření, za vysokých teplot, účinný při naředění tvrdou vodou Bez barvy a zápachu – nevadí lidem a zvířatům, nepoškozují a nemění barvu ošetřovaných povrchů a materiálů

SPEKTRUM ÚČINKU PŘÍPRAVKU IVASAN Spray Přípravek IVASAN Spray jsou baktericidní, virucidní, fungicidní a sporocidní.

Vybrané patogeny: - E.coli, Pseudomonas aeruginosa Staphylococcus aureus včetně MRSA Staphylococcus epidermidis Salmonella typhimurium Mycobacterium tuberculosis Clostridium difficile Enterobacteria spp. Campylobacter jejuni Salmonella infantis Shigella spp. Yersinia enterocolitica, Legionella, Listeria, Haemophilus parasuis - Poliovirus, Adenovirus, HIV Virus hepatitidy Influenza A – H1N1, H5N1 Parvovirus, Lyssavirus - Aspergillus, Candida Microsporum, Trichophyton, Epidermaphyton

Doplňkové parametry

Kategorie: Hubení škůdců a desinfekce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX