Neohodnoceno

Lignohumát Profík 6% 1 L

Přírodní stimulátor růstu s humátem.

Skladem (5 ks)
Značka: Forestina
160 Kč
Kategorie: Dům a zahrada
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg

LIGNOHUMÁT Profík má příznivý a komplexní vliv na rostliny (stimuluje zakořeňování, působí pozitivně na průběh fotosyntézy, stimuluje růst) i půdu, a tím pomáhá zvyšovat výnosy a kvalitu sklizně.

Lignohumát Profík je přírodní produkt s optimálním obsahem fulvových látek a huminových kyselin. Vedle toho obsahuje celou řadu mikro prvků v dobře přijímatelné chelátové formě (železo, mangan, měď, zinek, molybden, bor a kobalt).

Vzhledem k tomuto složení působí lignohumát velice příznivě na celkový stav rostlin, zejména na lepší zakořeňování sazenic, na rozvoj kořenového systému, na zlepšení využití živin z hnojiv, na lepší zdravotní stav rostlin, odolnost proti stresům a nemocem, na větší nasazení květů a bohatou úrodu.

Použití Lignohumátu: Lignohumát Profík lze aplikovat na všechny rostliny zálivkou nebo postřikem na list. Vedle toho lze lignohumát použít i k moření semen, cibulek a k máčení kořenů sazenic.

Lze kombinovat s běžnými organickými a minerálními hnojivy.

Hnojíme 1 - 2x za 14 dní.

Balení 1 l je cca 332 l zálivky - 666 l postřiku.

Zahradní Lignoghumát dávkování: máčení kořenů sazenic a moření semen a cibulek: 15 ml do 0,5 l vody po dobu 2-4 hodin. Moření semen: 15 ml do 3 l vody zálivka: 15 ml do 5 l vody postřik na list: 15 ml do 10 l vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: