Neohodnoceno

Líheň RCom Insect 70

Líheň na včelí matky a hmyz.

4-5 týdnů
Značka: RCom
3 990 Kč
Kategorie: Líhně a odchovny RCom
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
MXN70
ZDARMAZDARMA

RCom vyslyšel potřeby chovatelů včel a na základě svých dlouholetých zkušeností vyvinul líheň speciálně určenou právě pro líhnutí včelích matek a dalšího hmyzu.

Podobně jako u všech líhní RCom, i zde naleznete plně digitální ovládání teploty a vlhkosti. Umělá inteligence udržuje teplotu a vlhkost v líhni konstantní a bez výkyvů, nezávisle na měnících se podmínkách v okolí.

Pro udržování vlhkosti je použito osvědčené čerpadlo, které automaticky nasává vodu dle potřeby z libovolné externí nádoby a čerpá ji do prostoru líhně. Tam pak dochází k přirozenému odpařování, dokud nedosáhne vlhkost nastavené hodnoty.

Konstantní teplota je udržována díky patentovanému tvaru líhně a ventilátoru. Ten je nastaven tak, aby nedocházelo k nadměrnému vysušování zárodků, ale přesto byla teplota stálá.

Díky průhlednému víku lze snadno sledovat proces líhnutí i bez otvírání líhně. Ventilační otvor lze nastavit pro optimální výměnu vzduchu uvnitř líhně. 

Funkce alarmu při překročení nebo poklesu teploty mimo nastavenou hodnotu v důsledku náhlé změny vnější teploty.

Líheň pojme až 50 matečníků/klícek - ty však NEJSOU součástí líhně !!! 

 

Kapacita: max. 50 matečníků/klícek (nejsou součástí balení).

Kontrola teploty: digitální displej zobrazuje aktuální teplotu - uživatelsky lze nastavit po 0,1 stupně (nastavitelný rozsah 20 - 42 °C). 

Kontrola vlhkosti: digitální displej zobrazuje aktuální vlhkost v líhni - uživatelsky lze nastavit po 1% (líheň nemá vlastní nádržku na vodu - je nutné hadičku z čerpadla zasunou např. do PET lahve s vodou). Nastavitelný rozsah 20 - 70 %RH.

Ventilační otvor.

Jednoduchá demontáž pro snadné čištění.

Spotřeba energie průměrně 20 W (max. 48 W).

Rozměry cca 38 x 23 x 20 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: