Zákaznická podpora:800 181 181info@lihne.cz

Líheň RCom Insect 70

Neohodnoceno
Značka: RCom
ZDARMAZDARMA
MXN70
3 990 Kč
Skladem (1 ks)

Líheň na včelí matky a hmyz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RCom vyslyšel potřeby chovatelů včel a na základě svých dlouholetých zkušeností vyvinul líheň speciálně určenou právě pro líhnutí včelích matek a dalšího hmyzu.

Podobně jako u všech líhní RCom, i zde naleznete plně digitální ovládání teploty a vlhkosti. Umělá inteligence udržuje teplotu a vlhkost v líhni konstantní a bez výkyvů, nezávisle na měnících se podmínkách v okolí.

Pro udržování vlhkosti je použito osvědčené čerpadlo, které automaticky nasává vodu dle potřeby z libovolné externí nádoby a čerpá ji do prostoru líhně. Tam pak dochází k přirozenému odpařování, dokud nedosáhne vlhkost nastavené hodnoty.

Konstantní teplota je udržována díky patentovanému tvaru líhně a ventilátoru. Ten je nastaven tak, aby nedocházelo k nadměrnému vysušování zárodků, ale přesto byla teplota stálá.

Díky průhlednému víku lze snadno sledovat proces líhnutí i bez otvírání líhně. Ventilační otvor lze nastavit pro optimální výměnu vzduchu uvnitř líhně. 

Funkce alarmu při překročení nebo poklesu teploty mimo nastavenou hodnotu v důsledku náhlé změny vnější teploty.

Líheň pojme až 50 matečníků/klícek - ty však NEJSOU součástí líhně !!! 

 

Kapacita: max. 50 matečníků/klícek (nejsou součástí balení).

Kontrola teploty: digitální displej zobrazuje aktuální teplotu - uživatelsky lze nastavit po 0,1 stupně (nastavitelný rozsah 20 - 42 °C). 

Kontrola vlhkosti: digitální displej zobrazuje aktuální vlhkost v líhni - uživatelsky lze nastavit po 1% (líheň nemá vlastní nádržku na vodu - je nutné hadičku z čerpadla zasunou např. do PET lahve s vodou). Nastavitelný rozsah 20 - 70 %RH.

Ventilační otvor.

Jednoduchá demontáž pro snadné čištění.

Spotřeba energie průměrně 20 W (max. 48 W).

Rozměry cca 38 x 23 x 20 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně a odchovny RCom
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Líheň RCom Insect 70 - napájení 26.4.2023 08:50
Napájení je předpokládám jen na 220 V, ale kdyby bylo i na 12 V např. autozásuvka, tak by to bylo ideální i pro převoz matečníků na větší vzdálenost v autě.
Odpovědět
P Avatar autora 26.4.2023 09:50
Ano, napájení je pouze 220V. Pokud potřebujete něco na převoz matečníků v autě, pak lze použít líhně RCom 10, Brinsea MAXI 24 nebo odchovny Brinsea TLC 30 - ty jsou všechny použitelné s adaptérem do zapalovače.
×

Splátková kalkulačka ESSOX