POZOR - dovolená v termínu 13.03. - 19.03.2023. V těchto dnech nebudou probíhat rozvozy a kamenná prodejna bude uzavřena !!!
Neohodnoceno

Norat G 7x20 g

Norat G je granulovaná požerová nástraha pro hubení potkana, krysy a myši domácí v uzavřených objektech nebo v jejich těsné blízkosti.

Skladem (>5 ks)
Značka: Norat
55 Kč
Kategorie: Hubení škůdců a desinfekce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Účinnou látkou je brodifacoum v koncentraci 0,005 %.Otrávení hlodavci hynou za 3–10 dní po přijetí letální (smrtné) dávky, která představuje pouze zlomek denního příjmu potravy hlodavců. V případě subletální dávky může smrtná dávka doplněna dalším příjmem nástrahy.

Růžová nástraha na bázi vysoce atraktivního materiálu obsaženého v granulích nevyvolává obranný reflex, smrt je způsobena vnitřním vykrvácením.

Antikoagulant brodifacoum působí jednorázově a je účinný i na kmeny rezistentní k jiným rodenticidním látkám. Tou největší předností a výhodou rodenticidu Vertox je maximální deratizační efekt při minimální spotřebě nástrah.

Nejoptimálnější formou vykládání nástrah je tzv. pulzační metoda, která spočívá v tom, že se vykládá malé množství granulí na mnoho míst. Nástrahy aplikujeme v rukavicích, abychom svým potem nesnížili jejich atraktivnost pro hlodavce.

Nástrahy se doplňují po týdnu, neboť není třeba, aby se hlodavci jimi zbytečně živili ve stádiu svého pomalého odumírání a tak se zbytečně plýtvalo granulemi.

Nástrahy se vykládají tak dlouho, pokud trvá jejich odběr, zpravidla jsou nutné 2–4 zásahy.

Po ukončení zásahu položit na místa předpokládaného vstupu hlodavců do objektu další jednotlivé staničky, aby se zabránilo jejich infiltraci z okolí.

Vně objektů (ve volném prostoru) se mají používat dertatizační staničky, drenážní trubky, cihly, prkna. Nástrahy je nutno skladovat v původních těsně uzavřených obalech odděleně od pesticidů a dalších aromatických látek, aby nedošlo k výraznému poklesu jejich atraktivity pro hlodavce.

Při náhodném požití je nutné okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. Podání antidota K1 musí být provedeno pod lékařským dozorem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: