Neohodnoceno

Brinsea Ovation 56 Advance

Novinka s automatickým otáčením a displejem vlhkosti.

4-5 týdnů
Značka: Brinsea
9 990 Kč
Kategorie: Líhně / Odchovny / Komponenty
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 6.5 kg
Brinsea Ovation 56 Advance
ZDARMAZDARMA

Novinka od renomovaného výrobce z Velké Británie s automatickým otáčením a měřením vlhkosti.

Líhně Ovation přinášejí zcela nový způsob proudění vzduchu v líhni. V provedení Advance nabízejí plnou výbavu, kromě čerpadla na vodu.

Patentovaný systém proudění vzduchu Dual Airflow System, díky kterému nedochází k přímému proudění teplého vzduchu na vejce a vejce se tak nevysušují.

Kapacita: cca 56 slepičích vajec (nebo 56 kachních, 96 bažantích, 96 křepelčích vajec). Při použití velkých lísek (za příplatek) je možné nasadit 15 husích nebo 96 bažantích nebo 110 křepelčích vajec.

Kontrola teploty: digitální displej zobrazuje aktuální teplotu v líhni. Nastavení teploty a teplotních alarmů se provádí také plně elektronicky.

Elektronické nastavení ochlazování vajec.

Kontrola vlhkosti: aktuální vlhkost v líhni se zobrazuje na digitálním displeji, vzduch cirkuluje díky ventilátoru. Na těle líhně naleznete uzavírací ventilační otvor. Vlhkost udržujete doplňováním vody do nádržky v základně. Tato nádržka má víko, kterým je možné vlhkost také regulovat.

Automatické otáčení vajec: ano, na líhni lze nastavit i frekvenci otáčení. U líhní Ovation nedochází ke stálému pomalému otáčení. Vejce jsou v jedné poloze a po uplynutí nastavené doby se přetočí do druhé polohy.

Tělo líhně je vyrobeno z kvalitního antibakteriálního plastu Biomaster. Jednoduchá demontáž pro snadné čištění.

Spotřeba energie průměrně 60 W.

Rozměry cca 583 x 421 x 223 mm. Váha cca 4,6 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: