Neohodnoceno

Ratimor granule 150 g

Návnada určená na hubení hlodavců, ve formě granulí.

Skladem (>5 ks)
Značka: Ratimor
40 Kč
Kategorie: Hubení škůdců a desinfekce
Záruka: 2 roky

Návnada proti myším a potkanům, která obsahuje aktivní látku bromadiolon, díky složení z obilovin velmi atraktivní pro hlodavce.

Návnada určená na hubení hlodavců, ve formě granulí. Granule jsou vyrobeny ze slisovaných částic obilovin a proto jsou zvlášť atraktivní a chutné pro hlodavce (myš domovní, potkan hnědý, krysa obecná). Mají přidáno atraktanty, které svou vůní hlodavce přitahují. Zároveň obsahují hořkou averzivní látku proti požití člověkem nebo domácím zvířetem.

Přednosti: vysoká účinnost obsahuje hořké činidlo, proto je pro člověka a domácí zvířata bezpečná zvláště je vhodná pro použití v obytných prostorech a hospodářských budovách vhodná jak pro amatérské tak pro profesionální použití pro hlodavce mimořádně atraktivní kvůli použitému atraktantu složená z obilovin přidáno atraktanty přilákají hlodavce.

Rodenticidy ve formě granulí je kvůli svému složení vhodný především k likvidaci domácích myší a černých a šedých potkanů ​​v obytných prostorech a hospodářských budovách. O úspěšnost se dodatečně stará ještě přidán atraktant, který láká škůdce.

Před použitím odstraňte potraviny, které jsou pro hlodavce snadno dostupné (např. rozsypané obilí nebo potravinový odpad). Kromě toho nečistěte zamořenou oblast před deratizací, protože čištění jen vyruší populaci hlodavců a ztíží dosažení přijetí návnady.

Používejte biocidní přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Respektujte varovné věty a symboly.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: