Zákaznická podpora:800 181 181info@lihne.cz

Brinsea TLC-50 ECO SERIE II

Novinka
Neohodnoceno
Značka: Brinsea
ZDARMAZDARMA
TLC 50 ECO Series II 1
19 990 Kč
2-3 týdny

Větší odchovna osvědčené konstrukce v novém modelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová odchovna TLC ECO Series II je multifunkční zařízení pro odchov malých ptáků i menších savců. Odchovna zabezpečuje teplé a čisté prostředí pro širokou škálu malých, nemocných nebo oslabených ptáků i mláďat. Vzhledem k vnitřnímu objemu 100 litrů do ní lze umístit např. králíka, ježka, kotě nebo menší štěně. Odchovny Brinsea TLC jsou široce využívány záchrannými stanicemi, zoologickými zahradami, veterináři i soukromými chovateli po celém světě. 

Ovládání: Odchovna nabízí snadné a přesné ovládání teploty. Čidla jsou již od výrobce kalibrovaná. Teplotu je možné nastavit po 0,1°C a nastavit lze samozřejmě také alarm nízké nebo vysoké teploty. Reálně je možné dosáhnout v odchovně teploty v rozsahu od aktuální teploty v místnosti do 38°C. Odchovna NEUMÍ aktivně snižovat teplotu.

Proudění vzduchu: Proudění vzduchu v odchovně je optimalizováno tak, aby teplota byla rovnoměrně rozvrstvená po celé ploše podlahy a všechna mláďata tak byla ve stejném prostředí. Současně je však ventilátor nastaven na minimální otáčky, aby proud vzduchu mláďata nerušil a nevířil prach a chmýří. Dvojitý filtr vzduchu pak efektivně zachytí bakterie a spóry a zajišťuje čisté prostředí uvnitř odchovny. 

Vlhkost: Teplý vzduch v odchovně může způsobit dehydrataci a proto je v horní části odchovny umístěna nádržka na vodu, přes kterou cirkuluje vzduch v odchovně. Nádržku je možné plnit zvenku a díky tomu není potřeba otvírat dvířka odchovny a narušovat vnitřní prostředí. Vlhkost je následně možné upravovat díky nastavitelnému otvoru na dvířkách odchovny. K novému modelu NELZE připojit čerpadlo.

Čištění: Čistota je pro zdravý odchov mláďat naprosto klíčová. Celou odchovnu lze proto snadno vyčistit - uvnitř nejsou ani žádné ostré hrany a výstupky, které by mohla mláďata okusovat nebo oklovávat. Celou odchovnu lze poté snadno demontovat.

Chráněno antibakteriálním aditivem Biomaster: Pro minimalizaci nebezpečí množení bakterií je při lisování plastů přidáván patentovaný prostředek Biomaster, díky kterému se snižuje pravděpodobnost množení těchto bakterií o 99.99%. 

Desinfekce: Po použití desinfekce opláchněte všechny plastové části odchovny čistou vodou. Nepoužívejte desinfekce na bázi alkoholu - může dojít k degradaci a prasknutí pantů nebo jiných namáhaných částí. 

Nádržku na zvlhčování doporučujeme plnit roztokem desinfekce Brinsea (https://www.lihne.cz/desinfekce-brinsea-100-ml/) - ředění 1:100. Denně nádržku dolévejte, aby nedošlo k dehydrataci mláďat uvnitř odchovny.

Okolní teplota by neměla klesnout pod 15°C. Při této teplotě se spustí alarm "RM -". Odchovna bude nadále topit, ale nemusí dosáhnout potřebné teploty.

 

Jednoduché ovládání teploty na digitálním panelu.

Cirkulace vzduchu je zajištěna ventilátorem a dvojitým filtrem pro přísun čistého vzduchu bez bakterií a nečistot.

Nádržka na vodu pro zvýšení vlhkosti.

Digitální displej zobrazuje aktuální teplotu v odchovně.

Jednoduchá demontáž pro snadné čištění.

Průhledné dveře pro snadné otvírání a manipulaci.

Vnitřní rozměry podlahy: cca 60x40 cm.

Průměrná spotřeba: 100W (max. 150W).

Celkové rozměry: 69 cm (šířka), 49 cm (hloubka), 55 cm (výška).

Jednoduchá demontáž pro snadné čištění.

Průhledné dveře pro snadné otvírání a manipulaci.

Vnitřní rozměry podlahy: cca 60x40 cm.

Průměrná spotřeba: 100W (max. 150W).

Celkové rozměry: 69 cm (šířka), 49 cm (hloubka), 55 cm (výška).

Doplňkové parametry

Kategorie: Líhně / Odchovny / Komponenty
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX